Początek tygodnia w Spółce MESKO S.A. rozpoczął się wizytą delegacji oficerów Podyplomowych Studiów Wojskowej Służby Zagranicznej Akademii Sztuki Wojennej. Spotkanie było okazją do zapoznania się z ofertą skarżyskiej Spółki, możliwościami produkcyjnymi firmy oraz pracami wdrożeniowymi prowadzonymi przez Spółkę, co może w przyszłości rokować dalszą współpracą pomiędzy naszą firmą i przedstawicielami służby zagranicznej RP.

Po medialnej prezentacji poświęconej produktom oraz pracom badawczo-rozwojowym firmy, przedstawiciele Spółki przedstawili możliwości eksportowe i rozwojowe firmy na najbliższe lata.  Następnie delegacja zwiedziła Izbę Pamięci MESKO gdzie zapoznała się z historią powstania firmy oraz wyrobami, które były i są produkowane w MESKO.
Spotkanie zakończyło się zwiedzaniem wydziałów, gdzie produkowana jest amunicja oraz zestawy przeciwlotnicze GROM i PIORUN. Delegacja zapoznała się również z linią do utylizacji zbędnych i przeterminowanych środków bojowych, która znajduje się na terenie naszego Zakładu.